Lucka & Michal

17. srpna 2019

Lucka & Michal

17. 8. 2019 

Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi ten život ...

Náš svatební den

Náš svatební den se bude konat
v sobotu 17. srpna 2019 na zahradě statku Český dvůr, Nová Ves 16 Postupice. 
Prosíme, připojte se k nám po půl třetí, kdy bude připraveno malé pohoštění a welcome drink.

 

Něco málo o naší svatbě

Svatební den se ponese v méně formálním a tradičním duchu než jste možná zvyklí, ale právě tak si to oba přejeme.  Ti z Vás, kteří to ještě neví, bude nás oddávat pan farář Petr Samojský - připravte se na to, že to nebude zcela obvyklý obřad. Budeme rádi, když si to s námi užijete, budete se smát a taky plakat, jednoduše - budete s námi šťastní. Pak budeme díky Vám šťastní také.

Zda je svatba dobrá nebo ne, není dobrým jídlem a ani pitím, je to lidmi a atmosférou, kterou společně dokáží vytvořit. Pojďme spolu vytvořit takovou svatbu, na kterou nikdo z nás nezapomene. Je to na Vás a my už se teď těšíme :)

Harmonogram dne

od 14:30

Příchod hostů - ubytování, pohoštění, welcome drink

16:00

Obřad v zahradě

16:30

Přípitek

17:00

Raut

19:00

Krájení dortu 

20:00

Hry

21:00

Novomanželský tanec s prskavkami

do 2:00

Party, party, party
  

Další důležité informace

Doporučený dresscode

Svatba bude laděná do krémovo-meruňkovo-zelených odstínů s prvky hnědé, šedé a zlaté. Nejedná se o příliš formální záležitost - spíše BOHO zahradní slavnost, ale stále se JEDNÁ o svatbu. Proto prosíme: Pánové - hodí se dlouhé kalhoty a košile, případně motýlek. Dámy - ideální jsou letní šaty nebo sukně, nedoporučujeme jehlové podpadky ale například sandálky. S sebou si klidně vezměte pohodlnější oblečení a obuv na večerní program. 

Doprava a ubytování

Doprava vlastní. Poblíž statku hledejte ukazatele, které Vás nasměrují na parkoviště. Zájemce o ubytování, prosíme o vyplnění dotazníku níže. Ubytování Vám bude hrazeno.

Svatební dary

Na místě bude připravena malá pokladnička na finanční příspěvky. Hmotné dary s radostí odmítáme :D

Foto a video

Důrazně upozorňujeme a prosíme, že za obřadu je zakázáno pořizovat fotografie (či videonahrávky). Na místě obřadu bude přítomna profesionální fotografka, která nám svatební obřad zaznamená. Fotografie Vám pak rádi poskytneme. Později odpoledne bude prostor si nás oba nafotit od hlavy až k patě :)

R.S.V.P.

 

Moc prosíme o potvrzení Vaší účasti přes formulář níže a to nejpozději do 31.května. Děkujeme a těšíme se na Vás!

 

Zúčastním se: AnoNe

S doprovodem? +1? AnoNe

S dětmi? AnoNe

Mám(e) zájem o ubytování AnoNe

V případě Vašich dotazů, svatebních překvapení či dalších nápadů na obohacení programu, prosím neváhejte kontaktovat hlavní koordinátorku Marťu: martina@weddingfactory.cz +420 728 524 347

Ve svatební den bude Marťa jeden ze svatebních hostů, proto si na foto dobře prohlédněte Lindu - ta se bude na naší svatbě o všechno starat :)